Nazwa Herobility pochodzi od „bohatera”. Uważamy, że bohaterem jest każda osoba, która stara się pomóc. W Herobility chcemy pomagać rodzicom na całym świecie, aby ich życie było trochę łatwiejsze i chcemy pomagać dzieciom, zapewniając najlepsze produkty dla dzieci na rynku.

Herobility AB to globalna firma z branży dziecięcej, która koncentruje się na innowacjach, wzornictwie i zrównoważonym rozwoju. Pomysł narodził się w 2013 roku, kiedy założyciel i dyrektor generalny Mikael Bergström spodziewał się drugiego syna i odkrył, że wszystkie butelki dla niemowląt wyglądały tak samo, jak 7 lat wcześniej. Potem, kiedy on i jego żona oczekiwali ich córki Alvy, rozwój zaczął się naprawdę. Celem było dostarczenie Alva najlepszych możliwych produktów, które były bezpieczne, wygodne i łatwe w użyciu. W lutym 2017 r. Herobility została oficjalnie uruchomiona i szybko stała się sukcesem!

Mikael rozwijał produkty dla Alva i innych dzieci na całym świecie. Od początku Herobility podwoił swoje produkty, zdobył kilka nagród za innowacyjność i zrównoważony rozwój, a niedawno wprowadził na rynek Eco Baby Bottle - pierwszą na świecie butelkę dla niemowląt wykonaną ze szkła i materiału roślinnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl