01 Dmuchaj i rozpylaj kolor! Kreatywny sposób na malowanie flamastrami: nasadka, elastyczna rurka, flamastry - rozpyl barwną mgiełkę i ciesz się wyjątkowym dziełem.  
2 Piaskowe Totemy. Stworzysz kolorowe totemy z użyciem kolorowego piasku! Dwa szablony, 6 tub z kolorowym piaskiem i bezpieczny nożyk!                                                                
03 Furgonetka 3D. Zestaw do stworzenia kolorowej, przestrzennej pracy w formie wakacyjnej furgonetki! Zestaw pozwala na stworzenie również wakacyjnych walizek.                                        
04 Marionetka. Stworzysz wesołą postać, którą z łatwością wprawisz w ruch! Malowanie, wyklejanie, wydrapywanie i efekt wow to gwarantowane godziny zabaw!                                
05 Potworne Potwory. Postaraj się okiełznać i rozweselić straszne potworusy barwami i naklejkami. Stwórz swoje, własne potwory :)                                                                                             
06 Stwórz i zagraj w MEMORY. Stworzysz własna grę! Koloruj, naklejaj, graj i ćwicz pamięć. Kolorowe stożki, pomogą dodatkowo urozmaicić grę.                                                   
07 Stwórz własne PUZZLE. Trwałe, grube plansze - stworzysz z nich aż 55 kombinacji! Ćwicz kreatywność, wytrwałość, pamięć, koncentrację i zdolności przestrzenne.                    
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl